Agroturystyka w Polsce – nauka jazdy konnej

nauka jazy konnej

zdjęcie z pixabay.com

Emocjonalny kontakt z koniem, samo przebywanie z nim i odczuwanie jego obecności jest czynnikiem leczącym. Hipoerapia leczy między innymi osoby autystyczne i osoby z zaburzeniami psychicznymi a także mającymi problem ze wzrokiem, cz też słuchem i wieloma innymi chorobami. Może to mieć również inne wartości.

Agroturystyka w Polsce , co daje nam obóz jeździecki?

Jeśli Pęd życia zaczyna Cię już przerastać, jeśli nie masz czasu na to, aby się na chwilę zatrzymać i po prostu pobyć sam na sam z naturą i oddać się chwili, w której przyroda rządzi się własnymi prawami, a Ty znajdujesz się w samym jej środku i stajesz się dosłownie jej częścią. Jeśli pragniesz wyraźnie poczuć, że Ty też masz prawo po prostu być i nic więcej, tak jak ptaki, drzewa i rośliny, między którymi przedzierają się stawy a w nich ryby, które jak Ty są częścią tego świata i w którym dano nam szansę żyć, to to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Możesz spędzić piękne chwile w miejscu, w którym natura rysuje swoją przygodę, w pokoju w którym czuć zapach palącego się drewna kominkowego, a za oknem koń porusza się stępem. To wszystko i cała reszta, którą stanowisz właśnie Ty i Twoja osobowość jest całością, która stworzy piękną historię. ośrodek jeździecki Muflon w Komarnie to z całą pewnością miejsce dla osób, które pragną przeżyć swoją wewnętrzną podróż. Jest to idealne miejsce na spędzenie wakacji, a także spotkania rodzinnego. Na miejscu czeka na Ciebie spokój i pełen relaks, a przede wszystkim obecność koni, które nadają temu miejscu element terapeutyczny, co wzbogaca pobyt o głębokie wartości emocjonalne. Nauka jazdy konnej jest także dla Ciebie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ciekawe miejsca w Polsce. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *